Dom z potencjałem na osiedlu Żerniki!

Ogłoszenie dodał: MR PROJECT Magdalena Radziszewska
Opublikowano: 18 lutego, 2023 (10 miesięcy temu)
1,099,000zł
Lokalizacja
Wrocław, Żerniki

Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do zamieszkania, z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem AGD. Położony jest na kameralnym osiedlu na zachodzie Wrocławia, na działce o powierzchni 750 m2.

Dom wybudowany w latach 40-stych, po generalnym remoncie w 1986 r oraz 2007 r.

Dom o powierzchni mieszkalnej 147 m2 składa się z dwóch kondygnacji mieszkalnych oraz piwnicy.

Na parterze znajduje się przestronny salon z kominkiem, dwie sypialnie, kuchnia z wyjściem na taras oraz do ogrodu, łazienka wyposażona w wannę oraz prysznic z hydromasażem, osobno pomieszczenie toalety oraz przedpokój.

Piętro przygotowane jest jako odrębne mieszkanie, z niezależnym wejściem z zewnątrz, z aneksem kuchenny, łazienką, pokojem dziennym połączonym z jadalnią, dwoma sypialniami oraz garderobą.

Istnieje możliwość połączenia parteru z piętrem, na górę prowadzą schody, które obecnie są zabudowane w formie schowka.

Dom posiada duży potencjał, z przeznaczeniem na cele inwestycyjne lub mieszkalne.

Do własnej aranżacji.

Do domu przynależy garaż o pow.30 m2 z podjazdem.

Za domem znajduje się urządzony ogród z drzewami owocowymi, zarybionym stawem, część z tyłu ogrodu przygotowana jest w formie wybetonowanego placu (możliwość parkowania, ustawienia pojazdu/urządzeń). Ogród posiada trzy wyprowadzenia wody, dodatkowo instalacja służąca do napędzania kaskady.

Dom jest bardzo dobrze usytuowany, z dala od miejskiego zgiełku i głównych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych i terenów zielonych, niezabudowanych, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum miasta.

Z osiedla zaledwie parę minut zajmuje wjazd na obwodnicę Wrocławia, prowadzącą na trasy wylotowe w różnych kierunkach oraz dojazdu do autostrady.

Zapraszam na prezentację, Magdalena Radziszewska, tel. 501201070

Compare