Mieszkanie z potencjałem! Królikowice

Ogłoszenie dodał: Magdalena Radziszewska
Opublikowano: 28 marca, 2023 (8 miesięcy temu)
280,000zł
Lokalizacja
Królikowice, Gmina Kobierzyce, powiat wrocławski

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze domu wielorodzinnego w miejscowości Królikowice w Gminie Kobierzyce. Całość mieszkania o pow. 105 m2 składa się z dwóch niezależnych części podzielonych na lokal mieszkalny oraz pomieszczenia gospodarcze. Lokal mieszkalny o pow. 59 m2, w którego skład wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój oraz łazienka, kotłownia oraz druga część na tej samej kondygnacji o pow. 46 m2, aktualnie  zagospodarowana również  jako powierzchnia mieszkalna (2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój).

Z uwagi na ilość pomieszczeń znajdujących się na jednej kondygnacji, osobne wejścia oraz powierzchnię, mieszkanie posiada duży potencjał, przeznaczenie dla dużej rodziny lub inwestycyjnie, można wydzielić dwa odrębne lokale.

Nieruchomość  położona w sąsiedztwie parku z osiemnastowiecznym kompleksem pałacowym, w otoczeniu zabudowa jednorodzinna i gospodarcza, oraz tereny rolne i zielone.

Miejsce urokliwe, lokalizacja atrakcyjna również pod względem przemieszczania się w różnych kierunkach. Do wjazdu na obwodnicę autostradową S8 dzieli odległość 6 km.

Zapraszam na prezentację

Magdalena Radziszewska, 501201070

Compare