Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe na Maślicach!

620,000$
Nowe

82

Property ID

Description

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie w zacisznej nowej zabudowie. Mieści się  na drugim piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Maślice, wybudowanego w 2013 roku.

Mieszkanie dwupoziomowe, przestronne o pow.80,70 m2, w skład którego na poziomie pierwszym wchodzi salon połączony z aneksem kuchennym, pokój z balkonem, łazienka i przedpokój. Na górę prowadzą dębowe schody. Na drugim poziomie znajdują się dwa pokoje i łazienka. Atrakcyjność mieszkania zwiększa duży taras, do którego dostęp jest z obu górnych sypialni.

Wysokiej klasy wyposażenie  kuchenne, łazienki  z praktycznymi rozwiązaniami, jasne i przestrzenne pomieszczenia, gotowe do zamieszkania!

Do lokalu mieszkalnego przynależy miejsce  w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska znajdująca się bezpośrednio przy miejscu postojowym. Na terenie nieruchomości znajduje się obszerny teren zielony, zagospodarowany na potrzeby dzieci jak również dorosłych, plac zabaw oraz strefa na wspólne biesiadowanie, miejsce jest zamknięte i ogrodzone co gwarantuje bezpieczeństwo bawiących się na podwórku dzieci.

Mieszkanie jest bardzo dobrze usytuowane,  z dala od głównych ulic Wrocławia, na zacisznym osiedlu, a jednocześnie z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta, parę minut zajmuje dojazd do autostradowej obwodnicy Wrocławia A8.  W niedalekiej okolicy znajduje się Stadion Miejski, rzeka Odra oraz olbrzymi teren zielony Las Pilczycki, w bezpośrednim sąsiedztwie  rozwinięta komunikacja, punkty usługowo-handlowe, szkoły, przedszkola, sklepy, miejsca służące rekreacji.

Address

  • Country: Poland
Open on Google Maps
  • Property ID 82
  • Price 620,000$
  • Property Type Mieszkanie
  • Property status Nowe